midye-box

Midye Box İhracat Politikamız


Firmamız midye alanında yaptığı çalışmalar ile sektör içerisinde lider konumda yer almaktadır. Özel üretilen midyeleri tüketiciler ile buluşturuyor ve enfes bir lezzeti özel olarak sunuyoruz. Tesislerimiz tüm yasal izinlere sahip olarak hizmet verir.

Midye de farklı lezzetler deneyerek ortaya çıkarmış olduğumuz lezzetler ilgi odağı haline gelmiş olup yurtdışı şubelerimize dönüşerek ilerleme sağlamaktadır. Midye konusunda yaptığımız çalışmalar sonucunda ihracat adımında da bir ilerleyiş sağlanmaktadır.

Türkiye’den yurtdışına ilk midye ihracı yapılmış olup sektörün büyümesine de katkı sağlanmaktadır. Özel sistem ile yapılan bu ihracat birçok Avrupa ülkesi tarafından tercih edilerek tüketilmektedir.

Yurtdışı İhracat Çalışmaları

Midye konusunda yurtdışı şubelerimiz ve ihracatımız ile Türkiye’nin tanıtımına da büyük bir katkı sağlıyoruz. Lezzet değeri yüksek olan ürünlerimiz sağlıklı ve hijyenik bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. İhracat hacminin büyümesi için tesislerimizdeki alt yapıyı daha da geliştiriyor ve bunu konuda teknolojik yatırımlar yapıyoruz.

midye-box-ihraat