midye-box

Midye Box Franchise

Midye Box Gıda San.veTic.Ltd.Şti T.C. Tarım Ve Orman Bakanlığı tarafından verilen üretim izinlerine sahip çiftliklerden toplanan midyeleri ileri teknoloji ile donatılmış hijyenik tesislerinde işleyerek müşterilerine güvenle yiyebilecekleri midye dolmalar üretmektedir.

Avrupa Birliği, Amerika, AB dışı ve Ortadoğu ülkelerine taze midye dolma ve dondurulmuş midye dolma ihracatı ile büyümesini sürdürmektedir.

Firmamız tüketicinin istediği lezzeti yakalamasına yardımcı olabilmesi için tüm hizmetini profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Ayrıca yurtdışına ilk Franchıse hizmeti vererek bu eşsiz tadın geniş kitlelere ulaşmasına olanak sağlıyoruz. Yurtdışı şubelerimizden de güvenle temiz edebilir ve bu lezzetin tadını çıkarabilirsiniz.

Türkiye’de Bir İlk Yaşanıyor

Midye konusunda yurtdışı şube açılışı olarak bir ilkin yaşanmasının gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşabilecek ve ülkemizin tanıtımında da katkı sağlayacağız.

Franchise işlemleri için sizde hizmet almak ve detaylar hakkında bilgi edinmek isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

FRANCHISE BAŞVURUSU